Referencje

Polecają nas

ROBOproject

W imieniu Centrum Edukacyjnego ROBOproject pragnę wyrazić uznanie dla Pana Wojciecha Lutowskiego reprezentującego firmę E-Projekt za wysoką jakość obsługi, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm.

Nasza firma w 2016 roku powierzyła Panu Wojciechowi z firmy E-Projekt stworzenie i prowadzenie zindywidualizowanego projektu informatycznego. Zadaniem jakie sobie wyznaczyliśmy było wypracowanie rozwiązania, które zintegruje ze sobą całkowicie działalność szkoleniową firmy ROBOproject. Zadanie niezwykle trudne. Specyfika zajęć dla dzieci, które organizujemy dla dzieci, jest bardzo zróżnicowana. Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam na umieszczenie danych w jednym miejscu, kontrolę nad nimi oraz szybki dostęp i wiele więcej sprecyzowanych potrzeb. Pan Wojciech Lutowski od początku do końca koordynował Projekt oraz proponował rozwiązania. Stworzony system z powodzeniem działa w naszych placówkach i spełnia wysokie wymagania, jakie przed nim postawiliśmy.

Firma E-Projekt to Partner, któremu warto powierzyć trudne zadanie jakim jest stworzenie narzędzia informatycznego, zapewniającego profesjonalną obsługę klienta, pozwalającym wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

Łukasz Dworski

KobiecymOkiem

Pan Wojciech Lutowski był odpowiedzialny za zaprojetowanie strony www.kobiecymokiem.com Jestem bardzo zadowolona z ostatecznego efektu. Praca została wykonana bardzo szybko. Strona jest atrakcyjna wizualnie, perfekcyjna funkcjonalnie i zgodna z najnowszymi standardami technologicznymi. Jest także dopasowana do rozdzielczości urządzeń mobilnych, na czym bardzo mi zależało. Poza tym, pan Wojciech zajął się też pozycjonowaniem strony i teraz jest ona znacznie lepiej widoczna w Internecie, przez co potencjalnym klientom łatwiej mnie znaleźć.

Strona www to moja najlepsza wizytówka. Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości otrzymanego produktu. Polecam!

Magdalena Żołnowska

Kancelaria Krzysztof Chojnacki

Kancelaria Chojnacki z siedzibą w Bydgoszczy zaświadcza, że współpracowała z firmą E-Projekt Wojciech Lutowski z siedzibą w Bydgoszczy podczas projektowania strony internetowej Kancelarii (www.kancelariachojnacki.pl). Współpraca z firmą E-Projekt satysfakcjonowała Kancelarię zarówno co do okresu współpracy, jak i jej końcowego rezultatu. Projekt strony internetowej i jej wdrożenie przebiegło zgodnie z naszymi konkretnymi oczekiwaniami.

Pan Wojciech Lutowski był w okresie współpracy osobą bardzo zaangażowaną, kreatywną i dokładną. Szybko i rzeczowo reagował na pytania oraz uwzględniał indywidualne życzenia w zakresie wyglądu strony WWW. Mając powyższe na względzie udzielamy E-Projekt Wojciech Lutowski referencji jako firmie profesjonalnej i godnej zaufania.

Krzysztof Chojnacki

LIFE+ Joanna Maciejewska

Reprezentując własną firmę, polecam usługi firmy E-Projekt reprezentowaną przez Pana Wojciecha Lutowskiego. Zamówioną usługę zaprojektowania i wykonania strony internetowej mojej firmy wykonał w pełni profesjonalnie. Otrzymałam atrakcyjną i wykonaną zgodnie z moimi wskazówkami szatę graficzną oraz łatwy w obsłudze system CMS.

Polecamy współpracę z E-Projekt. Jest to firma wyróżniająca się na rynku podejściem do klienta, bardzo szczegółową analizą potrzeb klienta i dostosowaniem oferty do wymagań oraz umiejętności zleceniodawcy. Wykonanie było terminowe, a współpraca przejrzysta i dostosowana do możliwości czasowych zamawiającego. Ponadto zostałam przeszkolona w zakresie administrowania stroną i jej obsługi.

Polecam korzystanie z usług firmy wszystkim, którzy chcą szybko, nowocześnie i profesjonalnie kreować swój wizerunek w Internecie.

Joanna Maciejewska