Wycena

Darmowa analiza projektowa

wycena strony internetowej

Wypełniony przez Państwa BRIEF pozwoli nam stworzyć ofertę pod kątem Państwa oczekiwań. Prosimy o przesłanie wypełnionego BRIEFu na adres kontakt@e-projekt.com.pl

BRIEF jest skuteczną metodą pozyskania informacji dotyczących wymagań do projektu i jest to forma zalecana. W przypadku bardziej złożonych i/lub nietypowych zapytań- zawsze kontaktujemy się z Klientem. W naszym przekonaniu projekt wraz z wyceną winien być odpowiedzią na komplet wymagań Klienta.

Pobierz BRIEF
spotkanie wycena

Kolejną opcją procesu zbierania cennych informacji, potrzebnych do stworzenia projektu strony internetowej / sklepu internetowego lub aplikacji dedykowanej- jest spotkanie.

Spotkanie jest często uzupełnieniem nadesłanego BRIEFu, pomaga ono rozstrzynąć mniej pewne kwestie Projektu lub wypracować bardziej złożone rozwiązania.

Jest również opcją dla Klientów, którzy oczekują od nas pełnego wsparcia w zakresie poszukiwanego rozwiązania, które zaspokoiłoby jego potrzeby. Jesteśmy w stanie zaproponować szerszą analizę, Klient w większym stopniu skupiłby się na naszej wiedzy oraz doświadczeniu.

Umów się na spotkanie